Mooie opbrengst Grote Club Actie

De afgelopen maanden hebben we als club weer deelgenomen aan de Grote Club Actie en hebben onze leden loten verkocht. Ook andere verenigingen deden hieraan mee, dus de concurrentie was groot. De opbrengst van dergelijke acties is voor iedere vereniging belangrijk, zeker in de coronaperiode.

 

Christina en Gemma van de Sponsor- & PR-commissie hebben veel werk gehad om dit te organiseren. Het resultaat voor onze club mag er zijn, namelijk een opbrengst van bijna 1600 euro, een hartstikke mooi bedrag! Onze dank gaat uit naar de leden, die de loten hebben verkocht. Super gedaan!

 

Eén lid steekt er in het bijzonder boven uit en dat is Peggy uit de D3! Zij heeft de meeste loten verkocht en heeft daarvoor een cadeaubon van de Sponsor- & PR-commissie ontvangen. Tijdens een trainingsavond heeft Gemma deze overhandigd en zoals je op de foto kunt zien is ze er blij mee.