In het weekend van 25 t/m 27 september heeft korfbalvereniging Korbatjo uit Oud-Beijerland 50 uur lang haar 50-jarig jubileum gevierd.
Nadat op vrijdag camping Korbatjo was opgebouwd, veel (jeugd)leden bleven in hun tent overnachten, en een heuse stormbaan en springkussen waren geïnstalleerd, werd er gestart met een heerlijke en gezellige BBQ.
Daarna volgde de officiële opening in de feesttent. Na de speech van voorzitter Kelly de Vos hadden wethouder Paul Boogaard en Evelien Buis van het KNKV mooie woorden voor de jubilaris.
Ook was er de onthulling van het speciaalbier, Trefpint, dat door Korbatjo zelf was gemaakt. Diverse leden waren bij de ontwikkeling van dit speciaalbier betrokken en na verschillende proeverijen werd dit speciaalbier gekozen. De officiële opening werd afgesloten met een gezellige muziekquiz, waarin fanatiek werd gestreden om de eer.
Zaterdag was een normale competitiedag, waarbij bijna alle teams hun wedstrijden thuis speelden. De dag startte met een gezamenlijk ontbijt en naast het spelen en kijken van wedstrijden werden verschillende activiteiten georganiseerd. Ook de bezoekers konden meegenieten van alle activiteiten.
Om 16.00 uur was er in de feesttent een receptie voor leden, oud-leden, ouders, vrijwilligers, sponsors en genodigden. Oprichter Cees de Ruijter was met zijn vrouw aanwezig en samen met erelid Ed de Jong heeft Cees als eerste zijn naam gezet op de speciaal ontworpen jubileum vlag, die in kantine Het Trefpunt wordt opgehangen. Ook diverse andere oud-leden waren aanwezig en hebben mooie herinneringen opgehaald.
Na het eten werd de dag wordt afgesloten met een spetterende feestavond, waarin ook het speciaalbier gretig aftrek vond.
Op zondag werd weer gestart met een gezamenlijk ontbijt en waren er activiteiten voor iedereen. Om 18.00 uur werd het jubileumweekend afgesloten. De jubileumcommissie kan terugkijken op een zeer geslaagd en feestelijk weekend. Met dank aan de vele vrijwilligers heeft iedereen enorm genoten!
