Op zaterdag 10 juni kwam de selectie van Seolto op bezoek bij Korbatjo. Op deze warme zaterdag verloor het 2e team verrassend van Seolto 2, waarna het vlaggenschip mocht aantreden voor de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen. Het was tevens de afscheidswedstrijd van coach Marcel Versteeg en teambegeleider Leen Hokke. Om 15:30 uur floot scheidsrechter De Widt de wedstrijd in.
De gasten uit Vlissingen begonnen een stuk scherper dan de thuisploeg. Korbatjo keek al snel tegen een 0-3 achterstand aan, waarna Carlo van Veen en Abe Lorenz de eerste doelpunten voor de thuisploeg maakten. Al snel liep Seolto uit naar 2-5, waarna Chaïm Reedijk en Alex de Reus de stand terugbrachten naar 4-5. Maar het gaatje kon niet verder worden gedicht. Integendeel, het is dat Alex de Reus vlak voor het rustsignaal een strafworp benutte, want daardoor kon Korbatjo de schade bij rust enigszins beperkt houden (6-8).
Direct na de spreekwoordelijke thee waren het wederom de bezoekers die scoorden en een gat wisten te slaan. Na een 6-10 tussenstand waren het Alex de Reus en Chaïm Reedijk die wat terugdeden voor Korbatjo en de tussenstand op 9-11 brachten. Helaas stokte vervolgens de doelpuntenproductie bij de Beijerlanders, waar de Zeeuwen wel wisten te scoren: 10-18. Met behulp van diverse wissels probeerde Versteeg nog wat te forceren. Zijn team deed nog iets terug en liet een betere eindstand noteren via doelpunten van Alex de Reus, Ruby Vermaas en Chaïm Reedijk, maar trok uiteindelijk aan het kortste eind: eindstand 15-18. Al met al een zeer teleurstellend resultaat.
Gezien het verlies van OZC, de tegenstander van volgende week, heeft de Hypotheker/Detalis formatie een zeker ticket naar de eerste klasse laten liggen. Maar Korbatjo heeft alles nog wel in eigen hand. Volgende week reist de selectie af naar OZC in Rotterdam-Zuid voor de belangrijke laatste wedstrijd van het seizoen. Om 14:30 uur start de wedstrijd van Korbatjo 2, om 16:00 start de wedstrijd van Korbatjo 1.
Hopelijk kan Korbatjo 1 de boel alsnog rechtzetten en Marcel Versteeg en Leen Hokke een mooi afscheid mét promotie geven. De ploeg heeft nog minimaal een punt nodig om te kunnen promoveren. De selectie hoopt dan ook op de nodige support: #kom laat je horen!
Doelpuntenmakers Korbatjo: Alex de Reus 6x, Chaïm Reedijk 5x, Carlo van Veen 2x, Abe Lorenz en Ruby Vermaas 1x.